Arama formu

Buradasınız

Home / Ürünler / Doğal Gaz

Doğal Gaz Sistemleri ve bileşenleri

Aracında CNG sistemi ile seyahat edenler %50* varan yakıt tasarrufu sağlarlar: ilk km'ten itibaren tasarrufu fark edeceksiniz. Doğal Gaz en temiz enerji kaynaklarından biridir: Kansorojen olarak değerlendirilen, yanmamış hidrokarbon emisyonları yoktur, ve CO₂ emisyonlarını da %20 oranında azaltır. Bu nedenle hava kirliliği nedeniyle trafik engellendiğinde şehirde dolaşabilirsiniz.

LANDIRENZO Doğal Gaz sistemleri, sıralı ve direct enjeksiyon ile karbüratörlü araç tiplerinin dönüşümünü sağlar. Otomobiliniz için en uygun sistemi saptamak için yetkili bir bayiye başvurun.

LANDIRENZO Doğal Gaz sistemleri en sıkı güvenlik standartlarını karşılamak için test edilmiştir: özellikle tanklar dört emniyet ventili ile donatılmıştır. Bu nedenle, yeraltı otoparklarını özgürce kullanmak da mümkündür.
LANDIRENZO sistemleri, sürüş keyfini kaybetmeden, motorun gücü, esnekliği ve düzgün çalışması açısından optimum performans sağlamak üzere tasarlanmıştır.

* Tasarruf % yüzdesi, güzergah türüne, yakıt maliyetine ve araç modeline göre değişir.

Size uygun sistemleri kolayca bulun

Discover the compatible one:

  • Arabanızın modeline göre
  • Motor tipine göre

Çift Yakıt Sistemleri: Dizel + Doğal Gaz

Çift Yakıt Sistemleri: Dizel + Doğal Gaz

Çift Yakıt Dizel + Doğalgaz sistemi, Landi Renzo tarafından ticari ve toplu taşıma araçlarındaki dizel motorların, dizel ve doğal gaz karışımıyla çalışabilen motorlara dönüştürülmesi için tasarlanan yenilikçi sıralı enjeksiyon sistemidir.

Daha fazla bilgiye ulaşın

Landi Renzo ile birlikte

Yakıttan tasarruf edin

Landi Renzo 'yu neden seçmeli?

Yakıttan tasarruf edin

Landi Renzo 'yu neden seçmeli?

Temiz hava soluyun.

Landi Renzo 'yu neden seçmeli?

Güvenli oyna ve kaygısız sürüş yaşa.